Святослав Кузьмич, директор Департаменту міжнародного бізнесу, виступив на форумі «Business Upgrade 3.0. Ефективний експорт та міжкраїнні кооперації»
February 9, 2024
Святослав Кузьмич, директор Департаменту міжнародного бізнесу, виступив на форумі «Business Upgrade 3.0. Ефективний експорт та міжкраїнні кооперації»

Надання фінансових рішень для експортерів та імпортерів — напрям Укрексімбанку з 1992 року

9 лютого Ukrainian-European Business Hub проводив масштабний форум «Business Upgrade 3.0. Ефективний експорт та міжкраїнні кооперації». Захід став платформою для обговорення експортної стратегії та зміцнення міжнародного партнерства.

Святослав Кузьмич, директор Департаменту міжнародного бізнесу Укрексімбанку, виступив у межах першої сесії і розповів про можливості банківського фінансування для розширення кордонів українського бізнесу. Він поділився з учасниками форуму актуальною інформацією про доступні українським підприємствам інструменти фінансової підтримки, серед яких:

  • програма Європейського інвестиційного банку: Кредит на підтримку ПВЗВТ із ЄС;
  • рамкова програма Європейського банку з реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо забезпечення стійкості та засобів до існування;
  • програми торговельного фінансування ЄБРР та Міжнародної фінансової корпорації;
  • інші інструменти та рішення для підтримки експортерів та імпортерів (розрахунки, купівля-продаж валюти, консалтинг).

 «Надання фінансових рішень для експортерів та імпортерів — це природний бізнес для Укрексімбанку, який ми розвиваємо з 1992 року. Реалізація спільних проєктів за участі наших партнерів — міжнародних фінансових організацій — є суттєвою підтримкою зовнішньоекономічної діяльності українського бізнесу в цей надскладний час. Ми пропонуємо як довгострокове фінансування інвестиційних проєктів (для приватних компаній і для муніципалітетів), так і задоволення потреб в обіговому капіталі або рішень, що мінімізують ризики ЗЕД. Завзяття українського бізнесу в пошуках нових ринків збуту і стала фінансова підтримка з боку Укрексімбанку беззаперечно матимуть результат», — зазначив Святослав Кузьмич.