Що то таке?

Фінансування/поповнення оборотного капіталу імпортера для майбутнього придбання сировини, товарів, обладнання, вироблених за кордоном, але ще не поставлених на територію України.

Зазвичай, використовується для завершення виробничого циклу поточного замовлення.

В чому ж суть?

Іноземний продавець-експортер отримує кошти, відповідно до умов контракту (з або без відтермінування, як це передбачено імпортним контрактом).

А покупець-імпортер одержує короткострокову відстрочку оплати за вже поставлений товар від UkrExim.

Якщо пояснити «на пальцях»

Ви – успішний український виробник агродронів. Ваші дрони просто вогонь. Маєте багато поточних замовлень, ще й нові на підході.

Ваші дрони комплектуються імпортними бародатчиками з Сінгапуру. Бародатчики дорогі.

Щоб завершити виробничий цикл за поточними замовленнями, ви маєте сплатити аванс виробникові бародатчиків зараз, а інвестовані кошти повернуться не раніше, ніж замовлення буде виконано, і ваш клієнт сплатить за партію відвантажених дронів. Це пара-трійка місяців, якщо не більше. «Заморозити» свої обігові кошти на такий тривалий час – не найкращий вибір для такого популярного виробництва, як ваше.

Варто звернутися за передімпортним фінансуванням до UkrEximBank.

Банк спільно з ЄБРР відкриє кредитну лінію й профінансує ваш обіговий капітал. Матимете вільні кошти для авансового платежу виробникові з Сінгапуру. А гроші повернете через деякий час. На той момент виробничий цикл буде майже завершено, отже й оплата за дрони від вашого клієнта не за горами!

Імпортуйте зараз, не відволікаючи обігові кошти.

Прямі вигоди

Замість власних коштів використовуєте кредитні.

Якщо працюєте із постачальником вперше, процедура передімпортного фінансування зробить експортно-імпортну операцію більш передбачуваною для обох сторін.

Читати більше