Що то таке?

Гарантія виплати суми за договором іноземному Замовнику у разі невиконання/неповного/несвоєчасного виконання  Постачальником – клієнтом UkrExim –  своїх зобов’язань за експортним контрактом.

Гарантія дає Замовнику 100% захист від ризиків порушення умов договору з боку Постачальника. Це дуже зручно, особливо, якщо Постачальник і Замовник співпрацюють вперше, знаходяться територіально віддалено або навіть на різних континентах.

Гарантія може стати вагомою конкурентною перевагою саме для Постачальника, якісно виділити його серед конкурентів на ринку, адже UkrExim візьме ризик невиконання/несвоєчасного виконання ним умов на себе.

В чому ж суть?

UkrExim надає безвідкличне грошове зобов’язання сплатити Замовнику гарантовану суму у разі невиконання/несвоєчасного виконання Постачальником умов Контракту з погляду своєчасності постачання, кількості, якості, термінів виконання робіт або надання послуг Постачальником.

Якщо пояснити «на пальцях»

Припустимо, ви – український експортер і продаєте в Європі якісні й конкурентні меблі чи обладнання для супермаркетів, морозиво, масло, корми для домашніх тварин, одяг українського виробництва.

Військові дії на східних територіях, на яких у вас й досі багато постачальників або підрядників, призводять до затримок виконання замовлень або зменшення об’ємів виробленого товару, включаючи європейських Замовників. А іноземні покупці-замовники ставляться скептично до замовлення товару у нового постачальника з України.

Домовившись із UkrExim про умови надання Банківської гарантії виконання контрактних зобов’язань, ви захистите свого європейського партнера від ризиків невиконання Контракту та отримаєте нових Замовників товару.

Наприклад: ви відвантажуєте товар з Харківської області, а там цілий тиждень ані логістика, ані банки не працюють через обстріли.

Знаючи про наявність у вас Гарантії від UkrExim, ваш Замовник впевнений, що в разі невчасного постачання, він, після направлення та належної перевірки вимоги, отримає компенсацію від UkrExim або іноземного банку, який випустив Гарантію.

Ця гарантія допоможе вам почуватись впевненіше у переговорах з новими експортними партнерами, для яких наявність Гарантії може бути звичною практикою в роботі.

Слід розуміти, що не всі подібні кейси можуть бути покритими саме цим видом Гарантії, але UkrExim підбере необхідний інструмент для ефективного зростання вашого бізнесу та збільшення його експортної складової!

Зменшуйте ризики обох сторін, користуючись гарантією виконання контрактних зобов’язань при встановленні нових експортних відносин та при виході на нові ринки!

 

Прямі вигоди

  • підвищення довіри до вас як до постачальника;
  • ваша ділова репутація на експортних ринках підтверджена UkrExim, а в разі потреби, і закордонним банком – партнером UkrExim;
  • можете отримувати додатковий дохід – у випадку відкриття гарантії під грошове покриття.

 

Читати більше