Що то таке?

Гарантія виконання платіжних зобов’язань – безвідкличне грошове зобов’язання Банку сплатити Постачальнику гарантовану суму, у разі коли Замовник відмовляється/не в змозі здійснити забезпечену Гарантією оплату.

В чому ж суть?

UkrExim надає безвідкличне грошове зобов’язання сплатити Постачальнику суму грошових коштів у разі невиконання Замовником платежу, забезпеченого Гарантією.

Якщо пояснити «на пальцях»

Припустимо, ви завозите в Україну електрокари, співпрацюєте із десятками Замовників з багатьох міст України. Форс-мажор може «прийти» з будь-якого боку: «стрибнув» курс валют, якийсь банк не видав кредит, заблокував рахунки або не повернув депозит. 

І ось вже ваші замовники затримують платіж, а у вас немає чим розрахуватися з Постачальником, а з Гарантією такої ситуації можна уникнути.

Як захистити свій бізнес? Правильно – йдете до тих, хто може практичним досвідом та знаннями допомогти звести ваші ризики до мінімуму і структурувати угоду «на березі».

Перевіривши увесь перелік ваших Замовників, UkrExim випустить платіжну Гарантію, що захистить інтереси як ваші, так і ваших замовників. Це досить ретельна перевірка на платоспроможність і деякі Замовники не пройдуть цю перевірку, що знизить ваші ризики в першу чергу, адже навіщо щось постачати комусь, хто й не збирався платити вам за товар?

Також Банк, до моменту надання Гарантії, перевірить наявність в укладеному Договорі умов стосовно Гарантії – суми, терміну її дії ін. на відповідність Міжнародним правилам для Гарантій або національному Законодавству.

І якщо виникне ситуація, коли ваш Замовник навмисне чи через форс-мажор затримає оплату – Банк наступного ж дня після надання вимоги за Гарантією виплатить вам гарантовану ним суму. Хіба це не чудово?

Зменшуйте свої ризики, користуючись платіжною гарантією при встановленні нових експортно-імпортних взаємовідносин та при розширенні ділових зв’язків із новими локальними замовниками.

Прямі вигоди

  • ефективніше використовуєте власні або кредитні кошти;
  • отримуєте відтермінування оплати, можете розраховуватись коштами, отриманими від замовників свого товару;
  • відмовляєтесь від авансових платежів;
  • сплачуєте комісію за гарантію нижче відсотків за кредитом;
  • нарощуєте товарообіг;
  • можете отримати додатковий дохід відкривши гарантію під грошове покриття.
Читати більше